Září 2011

forever young.

6. září 2011 v 17:50 | anns. |  My story
ŠKOLA...
...ano, mnoho lidí ji nesnáší jenom proto, že se musí učit. Ano i já mezi ně patřím, ale pak si řeknu "chci to v životě někam dotáhnout. a abych to někam dotáhla, musím se naučit co nejvíce věcí.". Když učitel vysvětluje teorii relativity, říkám si "k čemu mi zrovna tohle bude?" ale co já vím, třeba se o to budu někdy zajímat. Nikdo neví co bude za 10 let. A v tom je ta krása - žít přítomností a ikdyž mě v tuhle chvíli Einsteinovy teorie vůbec nezajímají, naučit se je musím. Vzdělání je důležité, ať už chcete být v budoucnu cokoliv. Upřímně - kdyby takto uvažoval každý, možná bychom nemuseli být v rukou těch, kteří si říkají politici. Však jsme pak celému světu pro smích...
Škola má spoustu pozitiv - například přátelé. Vždycky si ve škole najdeš někoho, s kým bude to utrpení v podobě učitelů o 100% příjemnější. Je fajn vědět, že když vstoupím do budovy, tak je všechny znovu uvidím a zažiju další z nezapomenutelných dnů. A s kým jiným můžu parádně pomluvit učitele než se spolužáky?
Díkybohu už nežijeme ve středověku, kde byly školy rozděleny na dívčí a klučičí. Přiznejme si to, s klukama je sranda. A není nic lepšího, než když objevím hezkýho kluka - hned je o důvod víc, proč se těšit do školy. :)
Škola je fajn, protože si najdeš spoustu kamarádů, kteří ti zůstanou na celý život. Zažiješ tam krásné roky a kazit si náladu jen kvůli špatné známce, nebo nepříjemnému učiteli? To je zbytečné - však tohle už v životě nikdy nezažijete! Proto vždycky, když ráno vstanu (a to mám po ránu vážně hroznou náladu), řeknu si - "Žiju jenom jednou. A já si chci život pořádně užít!"
Ano, chci být navždy mladá. Chci si ty krásné roky ve škole opakovat pořád a pořád dokola...
with love
anns.