Leden 2012

emotionals.

27. ledna 2012 v 22:39 | anns. |  My story
Je to vtipný jak se city mohou změnit během dvou let. ten pocit, kdy jen sedíš a přemýšlíš o tom, že to, co jsi dříve odmítla, je teď vším co chceš. nenávidím ten pocit.
Nenávidím jeho.
Existuje přesně 789764 věcí, které na něm nenávidím. Ale stačí jeden pohled, jeden úsměv a já je všechny zapomenu. ironií je to, že jsem mohla. mohla jsem ho políbit. mohla jsem s ním být. ale já řekla ne. proč? proč si člověk uvědomí, co všechno měl, až když to ztratí? jaký to má potom smysl? nechci ho vídat. nechci ho vídat každý den. a už vůbec nechci každý den vídat jeho holku. ale není nic, co bych mohla udělat, abych tomu zabránila. fuck it.
,,You can't always get what you want. but if you try sometimes, you might find, you get what you need."
vážně? vážně to platí? prosím, řekněte mi někdo že ano. prosím, řekněte mi někdo, že nezapomněl na to, co ke mně cítil. řekněte mi, že to v něm pořád je. že je stejně rád, jako já, když ho vidím. že mu srdce vynechá, stejně jako mně, když se usměje. že se mu točí hlava, jako mně, když se podívám do jeho očí. že na mne myslí stejně často, jako já na něj. prosím, řekněte mi někdo, že je to pravda a že já nejsem jen hloupá naivní husa. prosím!
,,Never mind, i'll find someone like you. i wish nothing but the best for you, too. don't forget me, i beg. i remember you said - sometimes it lasts in love, but sometimes it hurts instead."
díky adele, pomáháš mi cítit se ještě hůř. co když nechci někoho jako je on? nechci nikoho jinýho. chci jeho. chci aby věděl jak moc mě bolí, kdykoliv ho vidím s ní. jak se objímají. smějí. vždy se na ně usměju, jen abych potlačila slzy. ale adele ví o čem zpívá, ví že to je správné. chci pro něj to nejlepší. chci aby byl šťastný. pokud ho ona udělá šťatsným, tak ať. pokud je on šťastný, já taky. haha, největší lež mého života.
,,Because i wonder where you are. and i wonder what you do. are you somewhere feeling lonely? or is someone loving you? tell me how to win your heart. for I haven't got a clue. but let me start by saying. i love you."
ublížila jsem mu. odmítla jsem ho. a potom jsem mu ublížila znovu. pohádala jsem se s ním. už nikdy to nebude jako dřív. už nikdy se na něj nebudu moc podívat jako dřív. hrozně se stydím za to, jak hnusně jsem mu ublížila. chci aby věděl, jak strašně moc mě to mrzí. jak moc lituju toho, co jsem mu udělala. jak moc chci aby jsme byli kamarádi a ne to trapné nevímco, co jsme teď. sakra! potřebuju ho dostat někam, kde bude alkohol. s alkoholem se vždy lépe vylévá srdce, vím to, díky tomu rozhovoru jsem definitivně zarazila hřebíček do rakve našeho přátelství. a věřím, že by mi alespoň kapka alkoholu dodala kuráž se mu omluvit. zaslouží si to. ale já na to nemám. znovu sakra.
,,I'm all out of faith, this is how I feel. i'm cold and i am shamed, lying naked on the floor. illusion never changed into something real. I'm wide awake and I can see the perfect sky is torn."
říká se, že se nemá litovat toho, co jsi udělal. protože v tu chvíli jsi to prostě udělat chtěl. aneb seznamte se, toto je mé nové motto. haha, vždy mi vydží jen přes víkend, a pak bum, prásk adios. už jsem si celkem zvykla. a tak se vraťme k rovnici štěstí. on je šťastný, já sem šťastná. aneb mé motto, číslo dvě, tentokráte na týden.
,,Why don't you cry, cry a little over me? why don't you lie? can't you tell me that i am hard to deny? can't you see what i am going through? cry just a little for me."
jak ukončit tento naprosto nedůležitý článek? ano, pro vás nedůležitý, pro mě životně důležitý. potřebovala sem se někam vypsat. a mluvit do polštáře už mne nebaví. třeba se na to za rok podívám a řeknu si, jo teď už je všechno v pohodě. jak moc bych si to přála.
díky tomuhle všemu jsem si uvědomila jak moc ho mám ráda. jak moc ho nechci ztratit. a pokud nám zbývá jen 5 měsíců, nehodlám to zmeškat. budu se na něj usmívat pořád, budu si s ním povídat a budu si užívat každou chvilku s ním. tímto předsevzetím bych tohle ukončila. teď se jen modlit, abych to dodržela.
mám tě ráda. vždycky jsem měla a vždycky budu. nezapomeň na mě prosím. jako já nikdy nezapomenu na tebe.